Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 774 komentarze

Żeby Polska była Polską

Jan Szczepanik - Najpierw oddać chwałę Bogu. Następnie wprowadzić Nową Ekonomię: znacjonalizować NBP. Zastopować: chrystofobię, aborcję, gender, przymusowe szczepienia, GMO, opryski chemtrails, multi culti, polityczną poprawność, oraz grabież Polski.

Góralu, czy ci nie żal ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co na to PODHALE? Co na to TRYBEUS? Księdza patriotę wyrzucają z Zakopanego przełożeni za niepoprawność polityczną, polegającą na tym, że modli się z wiernymi, kiedy go o to poproszą. O, basta ! Co za czasy, co za obyczaje ? !!!

Niecałe 3 dni trwała posługa kapłańska ks. Jacka Międlara w Zakopanem. Znany ze swoich narodowo - patriotycznych poglądów, dotychczasowy wikariusz wrocławskiej parafii św. Anny został przeniesiony do Zakopanego. Jednak nie zagości dłużej pod Giewontem. Ksiądz Międlar do Zakopanego przybył w sobotę wieczorem. Na drugi dzień wziął udział w organizowanych przez Stowarzyszenie Obóz Narodowo - Radykalny Podhale obchodach 69. rocznicy ostatniej walki i śmierci mjr Józefa Kurasia „Ognia”. W spotkaniu tym przy pomniku „Ognia” i jego podkomendnych w Zakopanem, duchowny wziął udział prywatnie. Sytuacja ta nie spodobała się jego przełożonym ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo, którzy zdecydowali o ponownych przenosinach duchownego. Decyzja ta nie podoba się podhalańskim narodowcom. Maciej Trebunia Tutka, jeden z liderów ONR na Podhalu, stwierdza że przenoszą go tylko za to, że nie odmówił modlitwy wiernym, którzy go o to poprosili. - Ksiądz Jacek w ogóle miał nie brać czynnego udziału w uroczystościach, ponieważ takie dyspozycje wydał mu proboszcz. Jednak po namowach wielu osób, którzy rozpoznali go w tłumie i bardzo prosili żeby się z nimi pomodlił, ugiął się i zmówił modlitwę. Jakby to wyglądało gdyby jako ksiądz odmówił wiernym wspólnej modlitwy? Jaki byłby z niego ksiądz? - pyta retorycznie Maciej Trebunia Tutka, dodając, że przełożeni księdza Jacka uginają się pod naporem lewackiej propagandy. Ksiądz Międlar znany jest ze swoich poglądów, które wygłaszał podczas narodowych wieców m.in. z okazji 11 listopada 2015 r. w Warszawie lub podczas anty imigranckiej demonstracji we Wrocławiu. W mocnych słowach mówił, że islam jest ogromnym zagrożeniem dla chrześcijańskiej cywilizacji. Nawoływał, by nie wpuszczać uchodźców do Polski. Oficjalnie sprzeciwiał się także organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i manifestacji Komitetu Obrony Demokracji. Postawa księdza Międlara nie spodobała się liberalnym  mendiom, które zarzucały duchownemu angażowanie się w politykę. W wyniku nagonki władze zgromadzenia zakazały ks. Międlarowi publicznego głoszenia swoich poglądów. Został on przeniesiony do Zakopanego, które jednak musi opuścić. W obronie duchownego stanęło środowisko prawicowe. //www.goral.info.pl/aktualnosci/polityka/item/2385-ksiadz-narodowiec-opusci-zakopane

Ks. Kazimierzowi Sowie wolno uprawiać politykę, jast nietykalny ponieważ przemawia językiem ;gazety wyborczej;, a jak jakiś ksiądz myśli i mówi po polsku, to zaraz musi być przez swych przełożonych szykanowany, podobnie postępują z ks. Stanisławem Małkowskim.

KOMENTARZE

 • To jest wlasnie cena jaka kosciol musi placic za zwolnienie od podatku.
  Nie moze narazac sie wladzom.W USA jest tak samo.Ksiadz moze tylko mowic o biblji.
 • co ja na to?
  Janie, ja nie uważam Zakopanego za jakąś mekkę patriotyzmu, owszem jest wielu ludzi dobrych i uczciwych, ale jest wiele kanalii, które za dutki sprzedaliby własną matkę (vide sprzedaż kolejki na Kasprowy)
  ...
  szkoda, bo miałem się wybrać do Zakopca, aby się z nim spotkać...

  pora może robić listę księży, którzy jawnie sympatyzują z lewactwem (szatanem)...niektórzy księża strasznie trzepią ze strachu gaciami obawiając się, że nie będą mieli spokojnego życia...to ja się pytam? nie wiedzieli, kurwa, że to jest wojna???!!! ...

  nie jestem z Zakopanego (z czego się cieszę), natomiast to nie pierwszy przypadek usuwania niewygodnych księży... w Rabce nie tak dawno usunięto księdza, bo ośmielił się zrobić kilka nabożeństw o uzdrowienie duszy i ciała (była masa ludzi, więc było to bardzo potrzebne)...najwyraźniej proboszcz zdygał...nie wytrzymał napięcia...to ja mówię, niech zawiesi sutannę na kołku i nie zawraca dupy ludziom...ofiarę pozbierają i świeccy jak będzie trzeba...uważam, że parafianie powinni pisać w obronie Księdza Jacka do skutku...jak nie, to bojkot tacy (nie dawać na ofiarę)...taki bojkot jest bardzo edukacyjny :)))pozdrawiam
 • @trybeus 20:48:14
  Trybeus, serdecznie dziękuję Ci za komentarz. To Twoje dopowiedzenie jest bardzo ważne. Podzielam Twoje zdanie. Masz rację. Trzeba działać !
 • @staszek kieliszek 18:25:08
  Duchowni nie powinni w taki sposób układać się ze światem.
 • @Marx 8888 19:39:44
  Oczywiście, że tak. Masz rację.
 • @Jan Szczepanik 21:33:32
  2000 lat nauczylo kosciol metody na przetrwanie.Kosciol nie ma armii a jak duchowny jakiegos wladce skrytykuje to ten go zabije.Nieraz sie slyszy glupawe twierdzenie, ze papiez powinien na Hitlera nakrzyczec , Hitler by sie zawstydzil i wojny by nie wywolal.
 • @staszek kieliszek 22:25:51
  Staszku! Nie nakrzyczeć na Hitlera, tylko go ekskomunikować(!)
  Byłby to czytelny sygnał dla uwikłanych w jego szaleństwo wiernych katolików.
 • Autor
  Ksiądz Jacek nadal będzie księdzem. Wierni pozostaną wiernymi i patriotami, bo, że są takimi, to wynika z intencji ich modlitw.
  Bóg nadal będzie nam sprzyjał, a KODowym proboszczom, biskupom i innym jeszcze, Pandemonium otwiera podwoje.
  Przykre to jest. Bolek to komunę umocnił, a nie rozmontował.
  Sugestia Trybeusa o edukacji poprzez tacę powinna zadziałać i sugeruję, ażeby wierni za każdym razem i wszyscy bez wyjątku kładli na tacę 1 grosz aż do przywrócenia księdza. Delegacja narodowców do proboszcza z odpowiednim przesłaniem także jest wskazana.

  Pozdrawiam!
 • Z bliska
  W istocie, Podhale w tym Zakopane nie są i nie były mekką patriotyzmu.

  https://www.youtube.com/watch?v=2NeFYspC1Mo
 • Kuraś
  Tak ksiądz - młody - chyba nawet nie zdaje sobie sprawy z tego że Kuraś byl zwykłym mordercą. To ze zabijał ludzi z UB, teraz wszyscy mu wybaczą lecz to ze ewkuowanych żydów którzy mieli w Szczawnicy przekroczyć granicę, oraz tego ze zabił kobietę w ciąży, NIKT MU w okolicach Krościenka nad Dunajcem nie wybaczy. Proponuję pana ksiedza przenieść do Krościenka. Jak tam zacznie popierać Kurasia, to go zgnoją sami górale. I kościól bedzie mial spokój.
 • @Syndrom2 09:42:53
  Racja wszak Szczawnica i Krościenko, to najwięcej wydanych kenkart niemieckich goralenvolk . ..a nic tak nie bolało konfidentów jak publiczna chłosta na gołą rzyć. ..a taką chłostę preferował Ogień
 • @reflexión 09:19:30
  Sluchaj parszywy Zydzie lub Durniu. Moi katoliccy rodzice ryzykowali zyciem przechowujac Zydowke do wyzwolenia przez Ruskich.Ojciec mojej zony uratowal zycie 30 Zydom wydajac im falszywe dokumenty i zatrudniajac ich przy pracach rzadowych w czasie okupacji a Ty co tu pierniczysz? Na scianie mam 2 dyplomy od rzadu panstwa Izrael na powyzsza okazje, maja drzewa posadzone w Jerozolimie a Twoi rodzice co maja? A Ty co masz?
 • @staszek kieliszek 11:37:15
  ///Na scianie mam 2 dyplomy od rzadu panstwa Izrael na powyzsza okazje, maja drzewa posadzone w Jerozolimie///

  I to jest łobuzie mandat, żeby innych wyzywać?

  Czy ja napisałem, że twoi rodzice albo teściowie mieli coś wspólnego z Góralenvolk?


  Przez takich jak ty KK pustoszeje. Usta pełne frazesów, a dusza kipi z nienawiści do bliźnich.

  Historii nie zmienisz. Był Góralenvolk i był wieloznaczny moralnie "Ogień" Kuraś. Zapytaj ludzi z okolic.
 • @reflexión 13:48:42
  po pierwsze to Kościół nie pustoszeje, a wręcz przeciwnie (mówię to po naszej parafii), a po drugie, czy ktoś Pana prosił o poradę ?
  Wobec tego nie ma co się dziwić, iż owa porada spotkała się z adekwatnym przyjęciem.
  Też coś Panu poradzę: niech Pan zobaczy czy kolarze nie jadą!
 • @apoloniusz 20:46:16
  ich kolarze nie interesują...mają tylko jednego jebla:))pozdr

  http://demotywatory.pl//uploads/201204/1335964432_by_TheArek18_600.jpg
 • @apoloniusz 20:46:16
  http://www.pospoliteruszenie.org/Polskie%20koscioly%20pustoszeja..htm

  http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/art/7445463,koscioly-pustoszeja-u-nas-szybciej-niz-w-kraju,id,t.html

  http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/n,999994014,koscioly-pustoszeja-jest-coraz-mniej-wierzacych-raport-z-woj-lubelskiego.html

  http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/region/art/8469080,koscioly-pustoszeja-coraz-mniej-ludzi-na-mszach,id,t.html

  http://decomanka.blogspot.com/2015/08/kosciol-na-mieszkanie.html?m=1

  http://3.bp.blogspot.com/-gWjafB9WPoU/VdL9NchL9iI/AAAAAAAB3xA/4QH_N4CGn_Q/s1600/church_conversion_Chicago_5.jpg
  http://2.bp.blogspot.com/-9Uu1AuWHyoU/VdL9LWUoIYI/AAAAAAAB3wI/waMyMd4h7o8/s1600/church_conversion_Chicago_1.jpg
  http://3.bp.blogspot.com/-0ArbfPMIzJI/VdL9MBj4tYI/AAAAAAAB3wU/myKDPPx5YHw/s1600/church_conversion_Chicago_2.jpg
  http://3.bp.blogspot.com/-r8cFxuKFaYE/VdL9Mq19X6I/AAAAAAAB3xE/LmSf4hAU21E/s1600/church_conversion_Chicago_3.jpg
  http://1.bp.blogspot.com/-09gaZF0zPsY/VdL9NignFeI/AAAAAAAB3ws/aGPmT3BKWX4/s1600/church_conversion_Chicago_6.jpg
  http://4.bp.blogspot.com/-1FwLj5hJxFk/VdL9OFwxHiI/AAAAAAAB3ww/ntEf6IGSMMw/s1600/church_conversion_Chicago_7.jpg
  http://2.bp.blogspot.com/-7LdUcjmmuRE/VdL9ORAH80I/AAAAAAAB3xQ/n6q9cWQNsZU/s1600/church_conversion_Chicago_8.jpg
  http://3.bp.blogspot.com/-j-NXjGBE4U8/VdL9Lj7ovEI/AAAAAAAB3wM/d8p3HZWLDJg/s1600/church_conversion_Chicago_11.jpg

  http://www.przepisnadom.pl/dom-w-kosciele/

  http://www.przepisnadom.pl/wp-content/uploads/2015/09/dom-w-ko%C5%9Bciele-wn%C4%99trze-1.jpg
  http://www.przepisnadom.pl/wp-content/uploads/2015/09/dom-w-ko%C5%9Bciele-wn%C4%99trze-2.jpg
  http://www.przepisnadom.pl/wp-content/uploads/2015/09/dom-w-ko%C5%9Bciele-wn%C4%99trze-4.jpg
  http://www.przepisnadom.pl/wp-content/uploads/2015/09/dom-w-ko%C5%9Bciele-wn%C4%99trze-6.jpg
  http://www.przepisnadom.pl/wp-content/uploads/2015/09/dom-w-ko%C5%9Bciele-wn%C4%99trze-5.jpg
  http://www.przepisnadom.pl/wp-content/uploads/2015/09/dom-w-ko%C5%9Bciele-wn%C4%99trze-7.jpg
 • @reflexión 23:14:35
  Podpieranie sie zdjeciami szatanskiej pornografii.
 • @reflexión 23:14:35
  marzenia lewaków i masonów. Czysta utopia, jak najlepszy ustrój robotników i chłopów.
 • @staszek kieliszek 04:43:25
  Nie, Stasiu! To nie zdjęcia szatańskiej pornografii.

  To kościoły w UE i USA zamienione na "gustowne" hotele i mieszkania.

  Pełno takich OGŁOSZEŃ .

  De gustibus non est disputandum.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY