Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 774 komentarze

Żeby Polska była Polską

Jan Szczepanik - Najpierw oddać chwałę Bogu. Następnie wprowadzić Nową Ekonomię: znacjonalizować NBP. Zastopować: chrystofobię, aborcję, gender, przymusowe szczepienia, GMO, opryski chemtrails, multi culti, polityczną poprawność, oraz grabież Polski.

Sekret stworzenia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uczeni z USA twierdza, że odczytali zapisaną w DNA wiadomość od naszego Stwórcy.

 

Naukowcy z Uniwersytetu Harwarda ogłosili, że znaleźli w naszym genomie coś, co uważają za przesłanie od stwórcy rodzaju ludzkiego. Odkrycia dokonano w mało zbadanej, niekodującej informacji części naszego genomu.

Zespół genetyków odkrył zakodowaną wiadomość składającą się z 22 słów zapisanych w starożytnym aramejskim. Według nich jest tam zapisane, że Bóg potwierdza swoje istnienie i rolę w stworzeniu życia na Ziemi.

"Witam moje dzieci. Tu Yahweh, jedyny prawdziwy Pan. Odnalazłeś sekret stworzenia. Teraz podziel się nim pokojowo ze światem"

Tak brzmi przekaz zakodowany w DNA

Uczeni sugerują, że wiadomość została zakodowana bardzo dawno temu i nasz Stwórca wiedział, że po kilku tysiącach lat dojdziemy do poziomu rozwoju, który umożliwi nam jej odczytanie.

Jak wiadomo Yahweh to biblijne imię Boga obecne w tradycji judeochrześcijańskiej. Zaangażowany w badania naukowiec, Charles Watson twierdzi, że zespół zdawał sobie sprawę z istnienia nienaturalnych wzorców w zakodowanej informacji genetycznej, ale długo nie potrafiono tego właściwie zinterpretować.

Jak twierdzi, w przypływie twórczego szaleństwa spróbowali podłożyć wzorce z języka aramejskiego i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Wstrząśnięci odkryciem zwrócili się do specjalistów od starożytnych języków, ale oni tylko potwierdzili tłumaczenie doprecyzowując je.

Wyniki tych badań mają zostać ponoć opublikowane w jednym z kolejnych wydań miesięcznika Nature. Z pewnością, gdy dojdzie do publikacji rozpęta to prawdziwą burzę naukową. Triumfować będą zwłaszcza kreacjoniści twierdzący, że to Istota Najwyższa stworzyła człowieka.
Dopóki jednak temat wiadomości w DNA nie zostanie oficjalnie opublikowany w prasie branżowej należy zachować dalece idącą ostrożność w zakresie tego, co tak naprawdę znajduje się zaszyfrowane w naszym genomie. Fakt  odcyfrowania słynnego tetragramu określającego imię Boga brzmi rzeczywiście sensacyjnie, ale zanim uznamy to za ostateczny dowód wyższości  chrześcijaństwa nad innymi religiami potrzeba jeszcze  potwierdzenia występowania tej informacji genetycznej przez inne laboratoria. Powinno być to o tyle łatwe, że kolejni badacze będą wiedzieli, czego szukają.

 

KOMENTARZE

 • hehe
  Jakby mogło być inaczej? Przecież każdy wie ze we wszystkim żydzi maczają swoje palce, nie mówiąc już o tradycji judeochrześcijańskiej lub takiej "błahej" sprawie jak stworzenie świata.
 • @Nibiru 19:10:33
  .... a w Kuronia i polskiego Rabina jeszcze po jednym. No cóż, żydzi to oczytane ludziska.
 • 200 000 lat i ten sam język?
  Z artykułu wynika, że kod jest zapisany w języku ", Aramaic", którym 2000 lat temu posługiwał się Chrystus.

  Pytanie zachodzi, czy ten sam język był używany także 200 000 lat temu?
 • @Lotna 21:43:08
  Jak rozumiem, to wg. Ciebie ta informacja powinna być w american-englisch ?, czy może w anglo-pidżin ?, no ostatecznie w polskim ?
  Oj lotna, (nie)lotna
 • @Lotna 21:43:08
  a dlaczego akurat 200.000 lat temu?
 • @Lotna 21:43:08
  Dokładnie, dlaczego, skoro Ziemia istnieje od około 6 tysięcy lat?

  PS. Język aramejski jest nadal używany:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_aramejski

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY