Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 774 komentarze

Żeby Polska była Polską

Jan Szczepanik - Najpierw oddać chwałę Bogu. Następnie wprowadzić Nową Ekonomię: znacjonalizować NBP. Zastopować: chrystofobię, aborcję, gender, przymusowe szczepienia, GMO, opryski chemtrails, multi culti, polityczną poprawność, oraz grabież Polski.

Polskie SOS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj otrzymałem takiego mejla: POLSLSKIE SOS.......SOS......SOS...!!!

 

.....                           POLSLSKIE  SOS.......SOS......SOS...!!!

Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!!. Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci - Donald T. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem

KOMENTARZE

 • -----------SOS
  http://www.youtube.com/watch?v=LKoksZ3lNSo#t=83
 • @ninanonimowa 05:58:33
  Paweł Szydłowski
  7 miesięcy temu

  Według kronik ruskich które zacytuje w moim następnym filmie zatytułowanym CESARSTWO CHROBREGO I MIESZKA II , Lechici i Polanie , założyli Kijów Nowogród i większość ruskich miast i to w czasach rzymskich. Polacy i Rusini przez 2 tys. lat byli jednym narodem, dopóki klątwy Watykanu nie zniszczyły cesarstwa i na zawsze podzieliły Polski i Rusi na dwa narody.

  http://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U&feature=youtu.be
 • @ninanonimowa 07:15:04
  http://www.youtube.com/watch?v=OQrZy8CgLq4
 • Wypada zacytować:
  "Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy".

  I nie po to by pluć na samego siebie, by się rajcować poziomem współrodaków, by szargać, ranić, opluwać, np. Powstanie (dowolne nieudane i bez szans), ale by poznać stan w jakim się znajdujemy.

  Naprawę czegokolwiek zaczyna się zawsze od możliwie dokładnego określenia stanu zastanego.

  I jeszcze raz:
  "Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy".
 • hipoteka nie jest największym problemem.
  "...aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy,..."
  Żeby to była tylko ta nieszczęśliwa hipoteka, nie było by dużego problemu.

  Wyobraźmy sobie ze w Polsce jest około 80% prywatnych domów
  i posiadłości. W wyniku "rozwoju" narzuconego według stylu "zachodniego" obywatele w przeciwieństwie do PRL zaczynają szukać pracy która jest od nich oddalona i trzeba dojeżdżać lub się przesiedlić. Oczywiście wcześniej został przeprowadzony zabieg zubożenia średniej klasy społecznej która była zdecydowaną większością w Polsce. Została także dokonana wycinka polskich banków i na rynku panują banki obcego kapitału udzielające pożyczki z obcych a nie "polskich" zasobów pieniądza.
  Co wtedy robi przymuszony do przetrwania polski obywatel?
  Decyduje się na przesiedlenie w celu polepszenia sobie warunków. Jednak nie ma na to własnych funduszy a za sprzedaną dawną nieruchomość nie ma pokrycia na drugą własną lokacje. Chciał czy nie przymuszony niedoborem idzie do zagranicznego banku i pożycza obce (nie krajowe) zasoby pieniądza na procent podpisując umowę na 30 lat. Znaczy to ze dopóki nie spłaci pożyczki prawowitym właścicielem nieruchomości jest obcy bank. Nie zapomnijmy o jego dawnej posiadłości. Aby od niego ktoś mógł wykupić także zadłuża się w obcym banku takim jak Citi lub niemieckim. Czyli człowiek aby się przemieścić oddaje w obce, zagraniczne posiadanie dwie posiadłości dawniej należące ogólnie mówiąc do Polski. Proszę się nie łudzić, zdecydowana większość ludzi nie będzie w stanie spłacić tej posiadłości która będzie przejęta na własność przez obcy bank lub w celu dalszego przemieszczenia się w poszukiwaniu pracy "pożyczający właściciel" zainfekuje obcym kapitałem następną nieruchomość.
  Na tym polega prawdziwa tragedia polskiego społeczeństwa.
  Nie dość ze tracimy nasza polska ziemie na rzecz obcego kapitału to jeszcze dzięki przejętej przez obcych wartości tych dóbr, będących już w posiadaniu obcych banków one to właśnie mnożą swój kapitał wdrażając zarobione w ten sposób (lichwa) pieniądze do dalszego wykupywania Polski.
  To jest największa nasza tragedia. Już niedługo będziemy żebrakami.

  PS: Kupując np w USA posiadłość, pożycza się od banków amerykańskich, w Polsce pożycza się od banków obcych czyli zachodnich a przede wszystkim niemieckich sprzedając im kraj.
 • @Stara Baba 10:02:29
  DRAMAT / DRAMAT !! przejęli już 20 lat temu !! za rządów ŻYDÓWKI SUCHOCKIEJ -- po cichu kupowali tysiące ha - kredyty brali w niemieckim /ŻYDOSKIM Banku --PO TO BY !!! nie spłacać

  oczywiście banki PRZEJĘŁY ziemię

  UKRYWAJĄ !! że pół polski jest już - nie nasza
 • @ninanonimowa 10:24:30
  "Ziemia" w potocznym tego rozumieniu to nie jest tylko pole uprawne lecz prywatne i "państwowe" budynki mieszkalne, budynki gospodarstw rolnych, infrastruktura. To znaczy wszystko co na ziemi stoi i wchodzi w skład nieruchomości.
 • Na Boga !! :))
  jakbym siebie widzial :))) , pomijajac drobne szczegoly :)) ha ha ha :)))
 • POLSLSKIE SOS.......SOS......SOS...!!!
  Sugeruję poprawić tytuł - przez wycięcie liter "LS". Przez "edycję" trzeba wejść i zlikwidować literówkę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY